درباره ما

درباره شرکت

صنایع نساجی تارپود با هدف حمایت از تولید ملی و رونق صنعت نساجی کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. بافت پارچه های خام تار پود با دستگاه کشورهای سوئیس و فرانسه با بافتی ظریف تر و زیباتر نسبت به پارچه های مشابه می باشد.
رنگ استفاده شده در مراحل تکمیل از جمله بهترین و مرغوب ترین رنگ های راکتیو اروپایی بوده که باعث تمایز این پارچه از انواع موجود در بازار گردیده است.

زیبایی، تنوع و اصالت در رنگ پارچه های تار و پود باعث شده تا بسیاری از شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی با منطبق نمودن رنگ فرم لباس هایشان با رنگ بندی تارپود کد رنگ مزبور را به عنوان کدرنگ اختصاصی ارگان مربوطه خود معرفی می نمایند. ثبات نوری ۵ و ثابت مالشی ۶ از جمله ویژگی هایی است که نشان می دهد این پارچه در مقابل اصطکاک و تابش نور خورشید مقاومت دارد.

30+

سال تجربه مداوم

وب سایت نساجی تارپود

وب سایت نساجی تارپود به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان و آشنایی بیشتر شما عزیزان با محصولات نساجی تارپود راه اندازی گردیده همچنین همکاران ما در قسمت پشتیبانی سایت در تمام ساعات روز آماده هرگونه مشاوره و خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.
صنایع نساجی تارپود با سابقه ای طولانی در زمینه ی نساجی و تولید انواع پارچه متقال

( پارچه خام ترگال، کجراه، تترون) پارچه تترون (تا عرض 3 متر)، پارچه ترگال و کجراه در 45 رنگ متنوع با قیمت های مناسب آماده ی همکاری با کلیه شرکت های تولیدی فرم مدارس، مانتو اداری، لباس کار، ملحفه، رو تختى و لباس های بیمارستانی، پیراهن تترون، لباس فرم شرکت ها، دوزندگان چادر و مقنعه، تولیدی های لباس نظامی و همچنین مصرف کنندگان پارچه متقال است.

اعداد موفقیت

آمار و نتایج ما

150+تنوع کالا
باور نکردنی است!
ما بیش از 98 کالا با کیفیت
170+مشتری
نمی تواند اشتباه باشد!
170+ مشتری که ما به آن افتخار می کنیم.
120+کارکنان
کارمندان
بیش از 120 کارمند با تجربه

توانایی های ما

چرا انتخاب ما ؟

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره شد، پارچه های نساجی تارپود سالهاست که به علت کیفیت بالای نخ ، ثبات رنگ و تنوع زیاد در رنگ و چاپ مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان پارچه در سراسر ایران قرار گرفته است.
همچنین وجود گارانتی تعویض پارچه های تارپود تا قبل از برش و پاسخگویی همه روزه ی پشتبان های ما از جمله دیگر فاکتورهای مهم مشتریان برای انتخاب نساجی تارپود است.

92%

کیفیت

96%

تنوع کالا

90%

پاسخگویی و مشاوره